BVP vidusskola

Vispārējā izglītība

Profesionālā izglītība

Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas jaunumi

Mācību ekskursija “Es uzņēmumā un profesijā”

IMG-20190513-WA0006Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas Profesionālās izglītības nodaļas audzēkņi karjeras attīstības atbalsta pasākumu ietvaros apmeklēja Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultāti un veterināro klīniku, Lauksaimniecības fakultāti un tās dzīvnieku zinātņu institūtu un augsnes un augu zinātņu institūtu.

Bija interesanti apskatīt kā notiek mācības augstskolā, no šīs ekskursijas ieguvu daudz informācijas par VMF, kura noderēs plānojot savu nākotni. Es uzskatu, ka esmu izdarījusi pareizu izvēli nākot mācīties uz Bebreni, jo jau pašlaik daudz ko zinu, bet, protams, sapratu arī, ka mācīties LLU ir daudz sarežģītāk, nekā es to biju iedomājusies. Ekskursija bija ļoti interesanta un izzinoša un ceru, ka izdarīšu pareizo izvēli beidzot 4. kursu, bet pašlaik ir cītīgi jāmācās, lai būtu lielākas izredzes iekļūt VMF.

Marika Vilcāne 1.v. kursa audzēkne

Šo ekskursiju es ļoti gaidīju, jo man gribējās iepazīties ar studiju iespējām un uzzināt par to, kas nepieciešams, lai tur iestātos. Sapratu to, ka, lai kaut ko sasniegtu ir daudz un cītīgi jāmācās. Biju ļoti priecīga, ka man jau ir priekšzināšanas, jo izpratu ekskursijas vadītājas stāstījumu anatomijas muzejā. Man ļoti patika šī ekskursija, ir liels prieks, ka mums bija tāda iespēja apmeklēt šīs fakultātes. Ceru, ka nākotnē tur atgriezīšos.

                                                                                                        Juta Locāne 1.v. kursa audzēkne

Vislabāk man patika veterinārā klīnika, kura ir Baltijā lielākā. Tā ir moderni aprīkota, lai veterinārārstam būtu ērti strādāt ar pacientu. Domāju, ka turpināšu mācības Veterinārmedicīnas fakultātē, lai dziļāk izzinātu veterināriju.

Stanislavs Olehnovičs 1.v kursa audzēknis

Mani pārsteidza, cik liela ir Jelgavas pils, kurā mācās studenti. Ekskursija bija lietderīga, jo tā mūs visus motivēs mācīties daudz cītīgāk.

Karolīna Šostaka 1.v. kursa audzēkne

20190509 131124

IMG-20190513-WA0007

IMG-20190513-WA0010

 20190509 112228-1