BVP vidusskola

Vispārējā izglītība

Profesionālā izglītība

Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas jaunumi

Nodarbības veterinārmedicīna vada arī vieslektori – praktizējoši veterinārārsti

IMG-20181129-WA0006      Lai mācību procesu padarītu interesantāku, nodarbības veterinārmedicīnas nodaļas audzēkņiem vada arī vieslektori – praktizējoši veterinārārsti. Ar savu pieredzi par studijām LLU Veterinārmedicīnas fakultātē un pirmajiem iespaidiem uzsākot darba gaitas, dalījās jaunais veterinārārsts Andrejs Elksniņš. Audzēkņiem ļoti patika interesantais, erudītais stāstījums. Veterinārārsts Antons Tropiks jau ir dzīvnieku dakteris ar 38 gadu darba pieredzi.

Viņš atklāja savas dzīves laikā iegūtās veterinārās prakses nianses un knifiņus, par kuriem grāmatās izlasīt nevar. Lekciju par pareizu, pilnvērtīgu un veselīgu suņu un kaķu barošanu lasīja mūsu skolas absolvents, veterinārārsts Māris Matusevičs, "Royal Canin Latvia" SIA pārstāvis Latvijā. Lekcijas laikā audzēkņi ieguva ne tikai teorētiskās zināšanas, bet barības varēja arī apskatīt, pasmaržot un pat pagaršot. Sadarbībā ar SIA "Royal Canin Latvia", Māris katram lekcijas klausītājam bija sarūpējis arī pārsteiguma dāvanas.

Paldies atsaucīgajiem veterinārārstiem par laiku, kuru ziedojāt skolas apmeklējumam, sniegtajām zināšanām un par to, ka padarījāt mācību procesu daudzveidīgāku.

Ilga Mališeva,

profesionālās izglītības nodaļas direktores vietniece

IMG-20181129-WA0007

IMG-20181129-WA0008

IMG-20181129-WA0009