BVP vidusskola

Vispārējā izglītība

Profesionālā izglītība

Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas jaunumi

Bebrenes Skolēnu Līdzpārvalde sagaidījusi valsts simtgadi ar gudrībām un radošumu

bilde1Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas Skolēnu Līdzpārvalde sagaidījusi valsts svētkus ar dažādām radošām aktivitātēm. Atklājot valsts svētku mēnesi, 31. oktobrī notika zinību sacensību “Latvijas Gudrību Maratons” 1. līmenis, kurā piedalījās divas sākumskolas komandas. Ar sportisku skrējienu 1.-4. klases skolēni azartiski skrēja pretī jautājumiem par Latviju.

Nākamie sacensību līmeņi notika valsts simtās dzimšanas dienas priekšvakarā, 16. novembrī, kad 5.-8. klases otrajā līmenī un 9. klases vidusskolas un vecāku komandas trešajā līmenī devās uzdevumu medībās pa stacijām, parādot savas zināšanas un uzzinot jaunus faktus par savu pagastu, novadu, Sēliju, valsti un Latviju pasaules mērogā. Uzdevumu veikšanā bija nepieciešamas kā komandas zināšanas, tā saliedētības prasmes. Staciju saturs bija daudzveidīgs - katra komanda sacensību gaitā stāstīja un klausījās, grieza, līmēja un rakstīja, pildīja uzdevumus gan datorā, gan pie interaktīvās tāfeles, gan orientējoties kartonu kubu un zilbju jūklī.

Savukārt no 1. oktobra izglītojamie tika aicināti piedalīties fotokonkursā “Mirklis Latvijai!”, kura uzdevums bija attēlot mirkli no Latvijas sadzīves, akcentējot mūsu valstij raksturīgās vērtības. Pēc konkursa notika publiskā balsošana un žūrijas novērtējums, tika noskaidroti laureāti, kuriem apbalvošanas pasākumā tika pasniegts personalizēts nākamā gada kalendārs ar paša fotogrāfa bildi.

Mūsu “Facebook” lapā šobrīd pieejams arī īpašs tests “100+”, kuru aizpildīt aicināts ikviens interesents. Tāpat katrs vienmēr aicināts apskatīt arī Līdzpārvaldes veidoto atgādinājumu par laimīgo dzīvi Latvijā.

Valsts svētku pasākumu cikls ar Latvijas vides spēļu izspēli noslēgsies decembrī – Ziemassvētku gaidīšanas laikā, kad skolā būs sastopami rūķi, kuri parūpēsies par svētku dāvanu sagādi un svētku atmosfēras radīšanu skolā.

Skolēnu Līdzpārvaldes vadītājs

Ilmārs Mežaraups

bilde2

bilde3

bilde4

bilde5

bilde6

bilde7

bilde8

FotoTabula-001